مارتين آرماند دات كام

 

در باره ناشر سايت

مارتين آرماند, متولد تهران, تحصيلات ابتدائي و راهنمائي و متوسطه خود را در همان شهر بپايان رساند, از كودكي با هنرنقاشي, خطاطي  و طراحي آشنا شد و هنر آرايشگري را نيز در بين خانواده اي هنرمند فرا گرفت و پس از ورود به دانشگاه هنر هاي زيبا مجبور به ترك وطن شد. خارج از كشور بود كه اولين تجربيات حقيقي زندگي با تجربيات زندگي همراه شده و بصورت ديگري شكل گرفت.علاقه و استعداد بيش از حد وي در اين زمينه باعث شد كه مارتين در كوتاهترين مدت مكاني جهت اهداف آينده خود نزد بزرگان سينما و تئاتر باز كرد. در حال حاضر وي مقيم شهر ونكوور -كاناداست و فعاليتهاي هنري خود را در سطح بسيار گسترده و پيشرفته در  زمينه گريم سينما ادامه ميدهد.

از خصوصيات وي ميتوان خلاقيت خاص و ذوق هنري او در اين  زمينه را نام برد. همين خصوصيات منحصر به فرد داراي يك زيبائي نهاني است

" من از لوازم آرايشم و هنرم و رنگها،  جهت انتقال اين شخصيت به چهره استفاده مي كنم. در واقع با هنر آرايشم رابطه اي بين باطن و ظاهر اشخاص پديد مي آورم كه اين زيبائي حتي به خود شخص نيز حس زيبائي ميدهد."

مارتين اظافه مي كند: مشتريان من اصولا مشكل پسند هستند و همين امر زمينه ايست جهت تشويق من در راه طراحي آرايش نوين و آرايش منحصر به فردي كه باعث كسب موفقيتم تا كنون بوده.

 صحبت از آرايشي مي كنم كه تمام روز احتياجي به تجديد آن نباشد.

مارتين هميشه براين عقيده است كه آرايش ظاهر ، پيرايش تن و روان است . مصاحبه هاي مطبوعاتي و تلوزيوني مارتين حاكي از استحكام قدمهاي استوارش در راه رسيدن به درجات عالي در اين رشته مي باشد.

 وي اخيرا در مجله  Makeup Artist Magazine شماره 38  جزونفرات اول در رشته گريم قرار گرفته است.

و از طرف کمپانی لانکوم کانادا Lancôme Canada بعنوان 20 نفر اول در رشته آرایش گریم زیبایی در سطح کانادا شناخته شد.

وي تا كنون مسئول آرايش بسياري از هنرمندان و هنر پيشه هاي ايراني و غير ايراني بوده است. او با زبردستي و ذوق هنري خود و با سبكي كه در آن پيش گرفته، از خود استادي به تمام معنا ساخته است. نقاشي روي بدن توسط اين هنرمند از هنر هائيست كه زبانزد عام و خاص است. از جمله نقاشيهاي وي كه تا بحال كسي به اين سليقه و سبك انجام نداده و مورد توجه مطبوعات  غير ايراني قرار گرفته مي توان سفره هفت سين، ميدان شهياد، كورش كبير، تخت جمشيد و مخصوصا نشان فروهر را نام برد كه به زبانهاي مختلف در دنيا به انتشار رسيده اند.لازم به ياد آوريست كه كارهاي وي به عنوان الگو در مدارس گريم و آرايشگري مورد استفاده قرار ميگيرد.

مارتين آرماند به عنوان يك افتخار آفرين ايراني درزمينه " اير براش" در كانادا  رتبه اول را به خويش تخصيص داده و به عنوان پنج نفر اول از بهترينهاي اين رشته در آمريكا شناخته شده است.  تا به حال بيش از 45 نشريه و تلوزيون ايراني و غير ايراني با وي مصاحبه و گفتگو كرده اند.

از فعاليتهاي وي در همين زمينه در جامعه ايراني ونكوور و لوس آنجلس نيز ميتوان آرايش هنرمنداني چون خانم شهره آغداشلو ،هوشنگ توزیع، ابی، شادمهر عقیلی و هنرمنداني نظير مهرداد، اندي، سوزان روشن، شهره، بيژن مرتضوي، شهرام صولتي ، شهره صولتی و گروه بلك كتز را نام برد

تمامي حقوق سايت حاضر محفوظ و متعلق به مارتين آرماند دات کام ميباشد
Copyright © 2003-2004
martinarmand.com, All rights reserved

برداشت مطلب و عکس غير مجاز مي باشد

 Hit Counter